Тренінг «Стресостійкість як особистісна властивість керівників-управителів комунальних підприємств»

photo5271978193433244614

Керівники-управителі комунальних підприємств працюють в системі професій “Людина-людина”, де присутня велика кількість ситуацій з високою емоційною насиченістю й складністю міжособистісного спілкування, що вимагає значного внеску до встановлення довірливих відносин і уміння управляти емоційною напруженістю ділового спілкування.


Запрошуємо 26 травня на інноваційний тренінг «Стресостійкість як особистісна властивість керівників-управителів комунальних підприємств», організований Academy DTEK спільно з Національною Українською Асоціацією житла. Ви маєте унікальну можливість долучитися до заходу, щоб дізнатися про небезпечний синдром вигорання та дієві засоби зняття нервового напруження для збереження успішного колективу вашої компанії.


Тренінг відбудеться 26 травня о 14.00 год., в Academy DTEK за адресою: м. Київ, Інноваційний парк UNIT.CITY, вул. Дорогожицька 3, корпус В12.


Участь у тренінгу безкоштовна, кількість місць обмежена. Обов’язкова реєстрація за посиланням https://docs.google.com/…/1XeeCi93fRdVQ7AZtiNXQWMa…/edit

У зв’язку з карантинними обмеженнями просимо мати з собою засоби персонального захисту та дотримуватись дистанції 1,5 метри.


Хочете дізнатись більше – звертайтесь: +38 067 346 32 01

Facebook