Міжнародний Форум «Smart Building» 24-25 березня 2021

header

Національна Українська Асоціація житла повідомляє про проведення щорічного Форуму «Smart Building» 24-25 березня 2021 року на майданчику АККО Інтернешнл Виставковий Центр (м. Київ). П’ята міжнародна професійна виставка та конференція, що демонструє світові та українські досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart рішень для створення «Розумного будинку» і «Розумного міста». Це єдиний майданчик в Україні, який об’єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій.

Не пропустіть можливість побувати на грандіозному заході, де ви зможете відвідати відразу 4 проекти на одному майданчику:

– ”Smart Building Forum”, включає в себе тематику автоматизації, енергоефективності, розумного будинку та розумного міста;

– ”Internet of Things Forum”, присвячується тематиці Інтернет Речей;

– Виставка ”Комунальна інфраструктура”, розкриває питання міської комунальної сфери;

– Виставка ”Будівництво. Архітектура. Ремонт”, представляє досягнення у сфері будівництва.

Відвідати захід зможуть усі бажаючі: від споживачів до технічних директорів великих компаній, від забудовників до представників ОСББ. Реєстрація можлива в дні проведення заходу у Виставковому Центрі. Вхід у виставкову зону – БЕЗКОШТОВНИЙ.

Програма

Детальну інформацію щодо заходу можна отримати за контактами: +380955234893/ukraine.eclub@gmail.com або на сайті


Приєднуйтесь до розумних технологій!